Plotovky, které udělají parádu a nepřidělají práci

Umíme vyrobit plotové tyčky různých barev, dokonce i takové, co vypadají jako ze dřeva. Na rozdíl od dřevěných plotovek se o ty naše nemusíte vůbec starat, a přesto vám vydrží dlouhá léta. 

Pořiďte si bezúdržbové plotovky s dlouhou životností

Ozvěte se nám

Skvělé vlastnosti za optimální cenu

  • Plotovky FERAL-TK jsou zcela bezúdržbové. Vyrábíme je totiž z oboustranně pozinkovaného plechu, který je navíc ošetřen ochranným polyesterovým lakem. Tím se podstatně zvýší životnost bez nutnosti pravidelné údržby. Právě to odlišuje naše plotovky od těch dřevěných či plastových. Dřevěné jsou náchylné na plísně a hnilobu, plastové zase materiálově degradují působením slunečního záření. 
  • Kovové plotovky zaujmou atraktivním designem, nejen co se týče profilu, ale i barevného provedení. Vybrat si totiž můžete z široké palety odstínů RAL. Nově vyrábíme plotové tyčky v imitaci dřeva, které jsou na první pohled k nerozeznání od klasických dřevěných plotovek. 
  • Barva ani tvar se nezmění. Na rozdíl od dřevěných plotovek jsou ty kovové barevně i tvarově stálé, takže je nemusíte natírat ani speciálně ošetřovat. 
  • Náklady na údržbu? Nulové. Představte si, že koupíte dřevěné plotovky. Budete je muset pravidelně ošetřovat a natírat, aby vám dlouho vydržely. Přesto se může stát, že se barevný odstín změní a v tyčkách se objeví praskliny. S plotovkami FERAL-TK se vám nic takového nestane. Náklady na údržbu odpadají, takže ve výsledku je pořízení kovových plotovek výhodnější. 

Výroba podle vašich požadavků

Veškeré plotovky vyrábíme kontinuálním válcováním oboustranně pozinkovaného plechu tloušťky od 0,5 do 0,7 mm. Délku si určujete sami, takže nevzniká žádný prořez ani odpad. 

Sídlíme v Libčanech u Hradce Králové a plotové tyčky od nás odebírají zákazníci z celé republiky i ze zahraničí.

Vyrobíme vám plotovky na míru

Kontaktujte nás